Body Shake

Body Shake is jouw 45 minuten 'los gaan'. Tijdens deze ultieme buik- en rugtraining maak je gebruik van een buis (Xco-Trainer) met daarin een bewegende massa. Door de verschilende maten buizen kan iedereen op zijn eigen niveau trainen. Op de klinkende beats van de laatste hits alle stress van je af shaken. Voel direct het effect van deze vernieuwende training.

» Lees meer


De kracht van Body Shake ligt in de eenvoud van de bewegingen in combinatie met de werking van de buis. Doordat de massa in de buis heen en weer beweegt ontstaat er een unieke impact op het lichaam. Als reactie op het 'uit balans' brengen van het lichaam worden de spieren en het bindweefsel continue aangespannen. De training is gericht op spierversteviging, afslanken, verbetering van de conditie, een betere houding en veel fun.

Bekijk deze ruimte in virtuele tour

Wanneer zijn de trainingen?

Dag Tijdstip Plaats Bijzonderheden
Maandag 19:00 - 19:45 uur Rode Zaal
Woensdag 19:00 - 19:45 uur Rode Zaal

| Meer



Nieuws


Gratis maand fitness tijdens WK voetbal

WK fitness: 2 maanden fitness voor de prijs van 1. Waarom alleen maar bankhangen, chips eten en bier drinken tijdens het WK voetbal? Start gedurende en na het WK tot 01 augustus en meld je aan op www.wkfitness.nl  (alleen voor nieuwe leden).

Eindstand WK poule

In onderstaand PDFdocument vind je de eindstand van de WK poule.
 Eindstand WK poule

Diplomazwemmen 27-06-10

Onder 'lees meer' vind je alle namen van de kinderen die hun zwemdiploma hebben gehaald.

Lees meer >